Регламент роботи

 

    Регламент роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України (далі – Регламент) розроблено відповідно до Закону України від 05.10.2017 № 2155-VІІІ «Про електронні довірчі послуги», Вимог у сфері електронних довірчих послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2018 № 992, Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 № 749.

   Регламент визначає організаційно - методологічні, технічні та технологічні умови діяльності кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України  у процесі надання ним кваліфікованих електронних довірчих послуг.

   Регламент є обов’язковим для юридичних осіб (фізичних осіб – представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності) та є засобом офіційного повідомлення та інформування всіх сторін у взаєминах, що виникають у процесі надання кваліфікованих електронних довірчих послуг.

   Положення Регламенту поширюються в електронній формі шляхом його розміщення на офіційному електронному інформаційному ресурсі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України з врахуванням вимог пункту 43 Вимог у сфері електронних довірчих послуг.


Регламент роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України

І. Загальні положення

ІІ. Перелік кваліфікованих електронних довірчих послуг

ІV. Політика сертифіката

V. Положення сертифікаційних практик

VI. Надання кваліфікованої електронної довірчої послуги формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу

VII. Формування унікального розпізнавального імені підписувача

 

Договір про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг від 29.11.2018 № 232-18

Угода №1/29-19 від 04.03.2019 до Договору від 29 листопада 2018 року №232-18