Новини

11.09.2019

Шановні клієнти!

 

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог абзаців другого – четвертого та сьомого частини другої статті 12 Закону України «Про електронні довірчі послуги» користувачі електронних довірчих послуг зобовязані:

забезпечувати конфіденційність та неможливість доступу інших осіб до особистого ключа;

невідкладно повідомляти надавача електронних довірчих послуг про підозру або факт компрометації особистого ключа; надавати достовірну інформацію, необхідну для отримання електронних довірчих послуг;

не використовувати особистий ключ у разі його компрометації, а також у разі скасування або блокування сертифіката відкритого ключа.


03.06.2019

Шановні клієнти!

Державна казначейська служба України повідомляє, що кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України було здійснено планову заміну особистого та відповідного йому відкритого ключа, що використовується для накладення та перевірки кваліфікованого електронного підпису на кваліфіковані сертифікати відкритих ключів підписувачів чи створювачів печатки і списки відкликаних сертифікатів.


04.03.2019

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що на виконання Вимог у сфері електронних довірчих послуг, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 року №992 Державною казначейською службою України погоджено з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та затверджено Регламент роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України. Нова редакція Регламенту роботи кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної казначейської служби України розміщена у розділ "Регламент роботи".


15.02.2019

Шановні клієнти!

В Державній казначейській службі України 15 лютого 2019 року розпочав свою роботу відокремлений пункт реєстрації акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Бастіонна 6а.

впр ацск дксу  впр ацск дксу 1


29.11.2018


Шановні клієнти!


Повідомляємо, що нова редакція Договору про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг від 29.11.2018 № 232-18 знаходиться у розділі "Регламент роботи".

02.11.2018

Шановні клієнти!

 

Звертаємо  увагу, що з 7 листопада 2018 року набирає чинності Закон України від 5 жовтня 2017 року №2155-VІІІ «Про електронні довірчі послуги» (далі – Закон).

 Пунктом 2 статті 22 Закону встановлено, що ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності за паспортом громадянина України або іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь яких сумнівів щодо особи, відповідно до законодавства про Єдиний державний демографічний реєстр та про документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи.

Відповідно до пункту 7 Порядку використання електронних довірчих послуг в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях державної форми власності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 №749 ідентифікація підписувача – представника державної установи, проведення перевірки цивільної правоздатності та дієздатності установи здійснюється відповідно до вимог статті 22 Закону, а генерація пари ключів (особистого та відкритого) здійснюється підписувачем із використанням засобів кваліфікованого електронного підпису за його особистої присутності у кваліфікованого надавача, що обслуговує державну установу, або безпосередньо в державній установі.


19.02.2018

Шановні клієнти!!!

 
Повідомляємо, що до Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України внесено зміни № 2.


29.12.2017

Шановні клієнти!!!

Повідомляємо, що Акредитований центр сертифікації ключів Державної казначейської служби України працює в штатному режимі.


27.12.2017

Шановні клієнти!!!


Акредитований центр сертифікації ключів Державної казначейської служби повідомляє, що 28.12.2017 роботу центру буде призупинено в зв’язку з проведенням технічних робіт.
Про відновлення роботи акредитованого центрі сертифікації ключів Державної казначейської служби буде повідомлено додатково.

19.12.2017

Шановні клієнти!!!


Повідомляємо, що до Регламенту роботи акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України внесено зміни.


17.02.2017


14 лютого 2017 року Урядом прийнято рішення щодо удосконалення державного регулювання у сфері електронного цифрового підпису шляхом посилення організаційних заходів використання електронного цифрового підпису в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціям державної форми власності.

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціям державної форми власності" від 14.02.2017 року № 75.

30.01.2017

Шановні клієнти!


Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Акредитований центр сертифікації ключів Державної казначейської служби України (далі - АЦСК ДКСУ) забезпечує надання послуг електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) суб’єктам декларування на безоплатній основі.
Таким чином, якщо ви бажаєте отримати послуги ЕЦП в АЦСК ДКСУ просимо не відкладати візит до представництв АЦСК ДКСУ на кінець звітного періоду з метою уникнення черг та затримки в отриманні послуг ЕЦП.