Новини

17.02.2017


 
14 лютого 2017 року Урядом прийнято рішення щодо удосконалення державного регулювання у сфері електронного цифрового підпису шляхом посилення організаційних заходів використання електронного цифрового підпису в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціям державної форми власності.

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціям державної форми власності" від 14.02.2017 року № 75.30.01.2017

 

                                                                                 Шановні клієнти!

      Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року особи зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

 

     Акредитований центр сертифікації ключів Державної казначейської служби України (далі - АЦСК ДКСУ) забезпечує надання послуг електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) суб’єктам декларування на безоплатній основі.

     Таким чином, якщо ви бажаєте отримати послуги ЕЦП в АЦСК ДКСУ просимо не відкладати візит до представництв АЦСК ДКСУ на кінець звітного періоду з метою уникнення черг та затримки в отриманні послуг ЕЦП.

 

 

 

04.01.2016

                                                                             Шановні клієнти!

     Акредитованим центром сертифікації ключів Державної казначейської служби України отримано експертний висновок ДССЗЗІ від 14.12.15 року за № 05/02/02-5370 на нову версію програмного комплексу криптографічного захисту інформації «UALibClient».

Нову версію програмного комплексу криптографічного захисту інформації «UALibClient» можно отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів Державної казначейської служби України та його відокремлених пунктах реєстрації.

 

 

 

17.09.2015

                                                                            Шановні клієнти!

     Повідомляємо, що в Договір від 30.05.2013 року за № 59-13 Про надання послуг електронного цифрового підпису внесено зміни.